kwiaciarnia Nowy Sącz

kwiaciarnia Nowy Sącz

https://laflora.pl/poczta-nowy-sacz-kwiatowa

Poczta Kwiatowa w Nowym Sączu

Ciekawostki o mieście

Nowy Sącz to miasto położone w południowej Polsce, nad rzeką Dunajec. Jest stolicą powiatu nowosądeckiego i siedzibą województwa małopolskiego. Miasto jest znane z pięknych krajobrazów, licznych zabytków oraz bogatej historii. W Nowym Sączu można odwiedzić Muzeum Regionalne, Park Miejski czy też Zamek Kmitów.

Nowy Sącz słynie także z licznych imprez kulturalnych i sportowych, takich jak Festiwal Kultury Żydowskiej czy Maraton Rowerowy „Szlakiem Orlich Gniazd”. Miasto oferuje również wspaniałe widoki na Tatry i Beskid Niski oraz dostarcza wielu atrakcji turystycznych.

Dostawa kwiatów do Nowego Sącza

Kwiaciarnia La Flora oferuje dostawy kwiatów do Nowego Sącza oraz okolicznych miejscowości, takich jak: Stary Sącz, Muszyna, Rytro czy Piwniczna-Zdrój. Dostarczamy bukiety i wiązanki do każdej dzielnicy miasta – od Centrum przez Ciche, aż po osiedla: Białogon, Gumniska czy Skotniki.

Nasza poczta kwiatowa gwarantuje szybką realizację zamówienia – już w 24 godzin od momentu skompletowania bukietu lub wiązanki Twoja przesłanka dotrze pod adres odbiorcy! Wystarczy tylko wypełnić formularz online lub skontaktować się telefonicznie z nasza infolinią – a my postaramy się spełnić Twoje oczekiwania!

Korzystanie z usług Poczty Kwiatowej La Flora

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszej poczty kwiatowej La Flora w Nowym Sączu – nic prostszego! Wystarczy wejść na stron internetową https://laflora.pl/poczta-nowy-sacz-kwiatowa i tam skompletować swoje zamówienie – możesz samodziele stwoić bukiet lub skorzystać ze specjalnie przygotowanych propozycji pre-made bouquets (gotowe bukiety). Po uzupełnieniu formularza online czeka Ci już tylko czekanie na dostawe!