kwiaciarnia Kędzierzyn-Koźle

kwiaciarnia Kędzierzyn-Koźle

https://laflora.pl/poczta-kedzierzyn-kozle-kwiatowa

Poczta Kwiatowa w Kędzierzynie-Koźlu

Ciekawostki o mieście

Kędzierzyn-Koźle to miasto położone na południu Polski, nad rzeką Odrą. Jest stolicą powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kędzierzyn-Koźle. Miasto jest znane z produkcji chemicznej, a także z licznych imprez kulturalnych i sportowych. W Kędzierzynie-Koźlu odbywa się coroczna impreza muzyczna „Odra Music Festival” oraz festiwal filmów dokumentalnych „DocFilmFest”. Co roku w miesiącu czerwcu odbywa się tu też Festiwal Teatralny „Teatr na Środku”.

Kolejną ciekawostką jest fakt, że Kędzierzyn-Koźle jest domem dla najstarszej drużyny piłki nożnej w Polsce – GKS Stilon Gorzów Wielkopolski, która istnieje już od 1921 roku.

Dostawa kwiatów w Kedzieirzu Koźlu

Jeśli chcesz sprawić radość bliskim lub przyjaciołom poprzez dostarczenie im bukietu pięknych kwiatów, mozes skorzystać z usług poczty kwiatowej w Kedzieirzu Koźlu. Poczta Kwiatowa oferuje szeroki wybór bukieciarstwa i dekoracji florystycznych do każdej okazji – urodzin, imienin, ślubu lub innego ważnego wydarzenia. Dostawa realizowana jest na terenie całego miasta oraz okolic: osiedla: Zawada, Sosnowa Góra, Nowiny, Cicha Góra; dzieline: Borki Małe i Borki Duze; oraz miejscowooci: Prusice i Mokre.

Ponadto firma oferuje usługi florystyczne takie jak tworzenia dekoracji košcielnych czy sal bankietowych.

Kwiaciarnia internetowa La Flora

Jeeli potrzebujes wikszej iloci kwitow lub chces je otrzyma bezo straty czasu to idealnym roeniem bdzie skorzystanie z usug internetowej poczykwiatowej La Flora (https://laflora.pl/poczta-kedzieirzn-kozlke-kwiatowa). Firma ta posiada bogat ofert bukieciarstwa i dekoracji florystycznych dopasowan do Twoich potrzeb i upodoba. Wystarczy wejc na stron internetow firmy aby obejrze dostepne modele bukieciarstwa oraz ozdczenia sal bankietowych czy košcielnych.

La Flora oferuje rwniece darmow dowoz swojego asortimentu na terenie caego miasta oraz okolic.